Ольгопільська громада
Вінницька область, Гайсинський район

Слава Україні! Героям Слава!

Ольгопіль

Останні новини:

Попередження отруєння медоносних бджіл

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області звертає увагу суб’єктів господарювання усіх форм власності, власників приватних садиб та пасічників, що з початком цвітіння різнотрав’я, плодових та дикорослих дерев, ріпаку,  підвищується небезпека отруєння медоносних бджіл, які проводять в цей час медозбір на квітучих рослинах.

11:01 15.04.2024

Відбулось засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 11.04.2024 року, у приміщенні Ольгопільської сільської ради відбулось засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто два питання: Про затвердження розпорядження сільського голови «Про проведення громадських слухань» від 10.04.2024 р. №19/02-04 та Про уточнення поштової адреси житлового будинку з господарськими (допоміжними) будівлями спорудами в с. Ольгопіль по вул. Інтернаціональна.

16:44 11.04.2024

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби  у Вінницькій області інформує щодо бактеріальних опіків плодових (Erwinia amylovora)

Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує щодо бактеріальних опіків плодових (Erwinia amylovora)

Сьогодні  Вінниччина є одним з найбільш розвинутих регіонів промислового садівництва, який постійно нарощує свій потенціал.

15:19 09.04.2024

Щотижнева нарада: 08.04.2024 рік

Сьогодні, під керівництвом Миколи Савченка, голови Ольгопільської територіальної громади, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів сільської ради, під час якої керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень.

15:29 08.04.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" 24584661 (повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта

08:35 08.04.2024

Моє здоров’я, моє право

7 квітня, у неділю, весь світ святкуватиме Всесвітній день здоров'я. Цьогорічна тема свята здоров’я, яке відзначили в КЗ "Центр культури та дозвілля" Ольгопільської сільської ради  – «Моє здоров’я, моє право».

11:52 05.04.2024

Ти як? Слова, що відчуваються як турбота

Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину, адже це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним. Адже навіть коли ми хочемо підтримати когось, ми не завжди знаємо як це зробити правильно і що саме сказати.

14:31 03.04.2024

Державна підтримки фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року № 300, були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 р. № 918 (далі - Порядок).

10:11 03.04.2024

Випадкові фото: